ביתמוצריםמשרנים, סלילים, משנקיםקבוע משרתיםFDSD0630-H-6R8M=P3
FDSD0630-H-6R8M=P3 Image
תמונות לעיון בלבד ראה מפרטי מוצר
FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr# FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr. Murata Electronics
תאור FIXED IND 6.8UH 3.7A 61MOHM SMD
מצב RoHs
עוד מידע קרן עוד על Murata Electronics FDSD0630-H-6R8M=P3
גיליונות נתונים 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
תאור
  • במלאי:0 pcs
  • בהזמנה:0 pcs
  • מינימום:1 pcs
  • מכפילים:1 pcs
  • זמן עופרת מפעל::Call
השתמש בטופס למטה כדי להגיש בקשה להצעת מחיר
*כמות
*חלק מס '
*אֶלֶקטרוֹנִי
*שם איש קשר
*טלפון
*חֶברָה
הוֹדָעָה
מספר חלק FDSD0630-H-6R8M=P3
יַצרָן Murata Electronics
גיליונות נתונים 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
טווח נסיעות ±20%
טֶכנוֹלוֹגִיָה Surface Mount
כולל קלטת Drum Core, Wirewound
החלטה 100 kHz
שמות אחרים Last Time Buy
מספר היציאות -
רַעַשׁ 6.8 µH
מינימום ליבה קרוס (Amin) mm² Nonstandard
טווח מדידה 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
צבע LED FDSD0630
עַכָּבָּה -20°C ~ 100°C
קוטר - בחוץ, לא מורחב Shielded
זרם - כהה (טיפוסי) Metal
סוג כבל 61mOhm Max
טופס יצירת קשר -
קוד מחלקה 0.118" (3.00mm)