ביתמוצריםקבליםטנטלום - קבלים פולימרייםT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
תמונות לעיון בלבד ראה מפרטי מוצר
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
תאור CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
מצב RoHs אי תאימות RoHS
עוד מידע קרן עוד על KEMET T540D337M2R5BH87057610
גיליונות נתונים 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
תאור
  • במלאי:0 pcs
  • בהזמנה:0 pcs
  • מינימום:1 pcs
  • מכפילים:1 pcs
  • זמן עופרת מפעל::Call
השתמש בטופס למטה כדי להגיש בקשה להצעת מחיר
*כמות
*חלק מס '
*אֶלֶקטרוֹנִי
*שם איש קשר
*טלפון
*חֶברָה
הוֹדָעָה
יַצרָן KEMET
גיליונות נתונים 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס) 2.5 V
טווח נסיעות ±20%
עצה - סוג D
טֶכנוֹלוֹגִיָה Surface Mount
כולל קלטת Molded
שמות אחרים Active
מינימום ליבה קרוס (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
טווח מדידה 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
צבע LED KO-CAP® T540
עַכָּבָּה -55°C ~ 125°C
פורמט נתונים 40mOhm @ 100kHz
זרם - יציאה (טיפוסי) -
נחושת יציאות High Reliability
צור תזמון 330 µF
קוד מחלקה 0.122' (3.10mm)
מהירות כרטיס 2000 Hrs @ 125°C