ביתמוצריםקבליםאלומיניום קבלים אלקטרוליטייםB43501A337M62
B43501A337M62 Image
תמונות לעיון בלבד ראה מפרטי מוצר
B43501A337M62
Mfr# B43501A337M62
Mfr. EPCOS (TDK)
תאור CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
מצב RoHs
עוד מידע קרן עוד על EPCOS - TDK Electronics B43501A337M62
גיליונות נתונים 1.B43501A337M62.pdf
  2.B43501A337M62.pdf
תאור
  • במלאי:0 pcs
  • בהזמנה:0 pcs
  • מינימום:1 pcs
  • מכפילים:1 pcs
  • זמן עופרת מפעל::Call
השתמש בטופס למטה כדי להגיש בקשה להצעת מחיר
*כמות
*חלק מס '
*אֶלֶקטרוֹנִי
*שם איש קשר
*טלפון
*חֶברָה
הוֹדָעָה
מספר חלק B43501A337M62
יַצרָן EPCOS (TDK)
גיליונות נתונים 1.B43501A337M62.pdf 2.B43501A337M62.pdf
מתח - הפרש פלט (טיפוסי) @ מרחק -
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס) 420 V
טווח נסיעות ±20%
טֶכנוֹלוֹגִיָה Through Hole
מיתוג מתח 1.96 A @ 100 Hz
שמות אחרים Active
מספר רמות General Purpose
מינימום ליבה קרוס (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
טווח מדידה 1.181' Dia (30.00mm)
צבע LED B43501
עַכָּבָּה -40°C ~ 85°C
חיצוני גימור מגע 490 mOhms
גודל ספרות / אלפא Polar
פורמט נתונים 400mOhm @ 100Hz
זרם - יציאה (טיפוסי) 0.394' (10.00mm)
צור תזמון 330 µF
קוד מחלקה 1.850' (47.00mm)
מהירות כרטיס 10000 Hrs @ 85°C